Knauf Danoline organisaatio

Morten Ørnstrand-Søborg

MCS

Toimitusjohtaja

soborg.morten@knauf.dk

Niels Peter Jacobsen

NPJ

Johtaja Tekninen

npj@knaufdanoline.com

Tina Overvad Nykjær

Markkinointipäällikkö

overvad.tina@knauf.dk

Karen Andersen

Karen_Andersen-bw_96_110

Asiakastuki koordinaattori

kma@knaufdanoline.com

vincent magrin

Myyntipäällikkö, Länsi-Eurooppa ja Afrikka

vm@knaufdanoline.com

karpov kruschcheve

KK

Tuote asiantuntija, Danogips Middle East

danogips@knaufdanoline.com

Henrik Londorf

Contact-Henrik-Londorf-96px

Commercial Director

Londorf.henrik@knaufdanoline.com

Frank Kondrup Sørensen

Frank-Kondrup-Sørensen-bw-small-96x110

Tekninen Avustaja

fks@knaufdanoline.com

birgit bisgaard

Birgit_Bisgaard-bw-96_110

Markkinointikoordinaattori

bisgaard.birgit@knauf.dk

Bethina Gade

Myyntituki

bga@knaufdanoline.com

kim christensen

Johtaja, Danogips Middle East

christensen.kim@knaufdanoline.com

r. srikanth

Srikanth

Maajohtaja, India

srikanth.r@knaufdanoline.com

Erik Ipsen

Contact-EI-96px

Johtaja R&D

ei@knaufdanoline.com

Per Olsen

Sales Manager Nordic

olsen.per@knauf.dk

Vesna Hodzic-Mehic

VHM

Brand Manager

mehic.vesna@knauf.dk

Anna Katrine Hansen

Anna_Katrine_Hansen-bw-96_110

Myyntituki

akh@knaufdanoline.com

Erik Røj Jørgensen

Erik-Jørgensen-96

Myyntipäällikkö keski Eurooppa

erj@knaufdanoline.com

rajeev Menon

RM

Johtaja myynnin ja markkinoinnin,

Danogips Middle East

menon.rajeev@knaufdanoline.com