Knauf Danoline organisaatio

Morten Ørnstrand-Søborg

MCS

Toimitusjohtaja

soborg.morten@knauf.dk

Niels Peter Jacobsen

NPJ

Johtaja Tekninen

npj@knaufdanoline.com

Tina Overvad Nykjær

Markkinointipäällikkö

overvad.tina@knauf.dk

Vesna Hodzic Mehic

VHM

Brand Manager

mehic.vesna@knauf.dk

Kim Christensen

Johtaja, Danogips Middle East

christensen.kim@knaufdanoline.com

Henrik Londorf

Contact-Henrik-Londorf-96px

Commercial Director

Londorf.henrik@knaufdanoline.com

Frank Kondrup Sørensen

Frank-Kondrup-Sørensen-bw-small-96x110

Tekninen Avustaja

fks@knaufdanoline.com

Bethina Gade

Myyntituki

bga@knaufdanoline.com

Vincent Magrin

Myyntipäällikkö, Länsi-Eurooppa ja Afrikka

vm@knaufdanoline.com

Rajeev Menon

Rajeev_Menon_96

Johtaja myynnin ja markkinoinnin, Danogips Middle East

menon.rajeev@knaufdanoline.com

Erik Ipsen

Contact-EI-96px

Johtaja R&D

ei@knaufdanoline.com

Lars Milling

Lars Milling
Tekninen Avustaja
LM@knaufdanoline.com

Anna Katrine Hansen

Anna_Katrine_Hansen-bw-96_110

Myyntituki

akh@knaufdanoline.com

Erik Røj Jørgensen

Erik-Jørgensen-96

Myyntipäällikkö keski Eurooppa

erj@knaufdanoline.com

Michael Jensen

Michael Jensen_2

Sales Manager, Scandinavia & UK
jensen.michael@knaufdanoline.com